Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Рига не совсем вотчина Лембергса, а вот Вентспилс…

Специалист    2007-03-07 16:47:22    
Да что пристали к Айвару Лембергсу. Человек дело делает, а не языком треплет. Крепкий хозяйственник. Город в порядок привёл. Но находятся же гниды, которым никак покоя нет. Они и двигают весь этот мусор и небылицы в прессу. Чётче надо работать, журналисты. Разборчивей. Ай, нехорошо. Некрасиво.
kurmis    2007-06-08 19:05:23    
Meitenes meitenes pietiks kas4k4eties, driz tiesa pret S4talbergu- bus gan tur brinumi un pabirs ara, raitak ka Lemberga lieta, TAS JAU NEKLUSES tam sava dzive dzivojama, un it sevis4k4i ka Inara mileja sho, un shis mileja vinju, a Vashkevichjam kakla kauls iestrega, ka citi var but laimigi. V.VASHKEVICJU UZ K A L I M U !!! ROKAS NOST NO LATVIJAS-
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.