Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Мерони: Гайлис - человек Лембергса

Юрий Тарасюк    2007-12-04 08:49:01    
У сына Лембергса дом на Кипсале:)
Бухгалтер из Вентспилса    2007-12-04 13:49:27    
Гайлис был ставленником Лемберга когда еще был премьером. Это он для Лемберга скрыл реальную приватизацию Вентстпилс Нафты и Вентспилского Торгового Порта от народа. Ведь недаром Вентспилский Торговый порт до сих пор оплачивает его кругосветные путешествия на яхте.
Ридик    2007-12-08 17:43:47    
А я вот смотрю на фотку эту и думаю - че это наш Марис совсем энергией не фонтанирует? На вещи надо смотреть положительно, ребята
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.