Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Судью Машину поймали и теперь судят

Радистка Кэт    2008-02-04 21:04:37    
Ловили, ловят и будут ловить. Пока не перестанете болтать по телефону лишнее!
Anonimous    2008-02-04 22:37:24    
Тюдьпанов. Круто. Почти как Каретный. Ай-да-ну-да-ну-да-най, ай-да-ну-да-най. К нам приехал, к нам приехал Сергей Сергеич даааааарагой!
Transient    2008-02-05 01:39:18    
Posadit' ne posad'at, no uslovnij srok dadut. Obschak ludej takih kak Grube, Alfs Baumanis i A.Gruutups Mashinu podderzhat)))Segodn'a ti, zavtra ja))) Sudji bol'she pomogajut drug drugu chem ugolovniki tol'ko ob etom nikto ne znaet)))
hjkhkj    2008-02-05 20:06:06    
v Daugavpilse sudja Zemeljnoj knigi aferu krutila,vzjaki s kontor brala,a otdelalasj legkim ispugum
Spulģis    2008-03-15 12:02:55    
Jau sen atšifre'ti un zināmi arī Baumanis, Kaparšmits, Grūbe un Grūtups... katrs saņems pēc nopelniem. OBEHES bija ne tikai Avots, OBEHES bija arī citi godīgi cilvēki, kas zina arī Guļānu, Zālīti, Blonski utt. Tā ka katrs saņems pēc nopelniem. Bet Mašīnai no visas sirds novēlu sēdēt blakus Tālerei un Poļikarpovai, un nepalīdzēs nekāda Labucka un Malahovska viņai, vai ne? ne Mašina
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.