Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Не подозревают ли Вашкевича и Вилкасте в преступлениях?

tezis    2008-06-15 22:15:47    
Jestj takaja procedura, kogda vozmoznij podozrevajemij skrivajetsja ot provasudije - Mezdunarodnij Rozisk, objevlenije v mazdunarodnij rozisk . i jeshja zalko na slazivshijsja situaciju smatretj, zalko, pojalshika racij, i fudbolista, i zalko pekarshu bulocek,rocvennikov oficera FSB , vot vam i serij kardenal !!! hvost svoi zazhal. Ot etova i rastut teroresticeskije akti protev KNAB - Loskutov - sposibo za rabotu v polzu LR gosudarstva i voimja gospoda dai vam sili dovesti do konca svoju rabotu !
Ļaužs    2008-06-15 22:41:47    
Ko tur ilgi spriest, Loskutuvs ir cilvēks mankurts, ja viņš būtu latvietis vai normāls krievs, tad viņš zinātu, ko drīkst, un ko nedrīkst. Vispār Loskutovs man atgādina padomju okupantus vai vācu krustnešus, kas ielauzās mājās un laupīja, un izvaroja, un nogalināja, tiem arī nav bijis nekādas problēmas ar sirdsapziņu. Sācīts fas, tad fas!!! Bet tā tomēr ir ļoti smalkjūtīga sistēma, latviešu tautas sirdsapziņa un latviešu tautas ekonomika, bieži vien tā, ka viens otrs palīdz vienam otram, utt. Nu nedrīkst Loskutovs tā darīt! Ņemiet ciet mankurtus, Neatkarīgā, Drošības policija un visie godīgie latvieši! Visus tos lupatniekus un viņu roklaižas! Ir laiks!
tezis - Ļaužsam    2008-06-15 23:17:31    
kaut kā dīvaini, ka šajā saitā kāds latviski runājošais iemaldījies pie tam ar tādu ideoloģiju - dribu pateikt, ka Latviešiem ir jākaunās , kā tāds kā Loskutovs ir stājies pret Latvijas īpašumu izzadzējiem un korumpentiem, tādu rakstura cilvēku vairāk latvijā, un nezaudētu LR īpašumus, Latvijas Balzamu, LAIMU, VEF, Vagonrūpnīcu un c, un nevajadzētu kaukt skaļi ka Latvijā trūkst darba vietu un ekonomisko rā\'dītāju- visu nopārdodot, ne jau tā valsts guva peļņu -tas pats nieka Rusova ielas Mežaparka darījums, Jums par piemēru 2003. valsts to nopārdod - par 270 000 Latu pirkumu caur pirktajiem ierēdņiem un personām iegādājās VILKASTE - un 2005 pārdod par 30 miljoniem LVL !!!! idiotizms !!! - šī nauda, bērnien invalīdiuem, slimiem ar leikemiju, donoru audu iegādē ai kā noderētu !!! PAr ko Ļaužs tu izsakies - skaidrs atr to Ļošas kantori ne viss ir skaidrībā - bet nejau ideoloģiski kad GODŅA laikā 90 -latvija iekrīt krīzē , nejau kad GULBIS, aizsturētais , krīt kā sniegs no tilta. kad inflācija valstī pārsniedz saprāta robežas - un 2007 gadā valsts, pasvītroju valsts amatpersonas zvērēja ka inflācijas valstī nav un nevar būt un nebūs !!! tur ir tā sāls, ka to latviju ir pārdevuši un tagad otreizējā tirgū, vai nu panāksim neizšķirtu - vai nu zaudēsim un nu bez diktatora rokas neiztiks - lai to valsti no dirsas izvilktu !!!! luk tā mans draugs a tu saku Loskutovs - beidz nebūs viņš, nāks nākamais - vēsture - bet pa to laiku lielvaigi ēdēš un dirsīs uz tautas rēķina --- KĀPĒC NAV TĀDA LOZUNGA - PIELĪDZINĀSIM DEPUTĀTU ALGAS PENSIONĀRU PENSIJĀM ??? un es esmu tā LR sieviete , kas savu dzīvību gatava atdot par svu tautu un dzimteni, lai mani mazbērni augtu tomēr tai TIESISKAJĀ v alstī !!!!
$    2008-06-16 05:40:19    
Володя мудрый. Не даром графских кровей! Вернется из отпуска, а KNAB уже разогнали. Можно дальше делать гешефт. Де Вашкевич всегда на коне!
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.