Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Может, сегодня — декорации, а завтра — деньги?

Прохожий    2008-07-30 07:19:28    
Персонаж из модных ныне 90-х. Некогда бандит, а ныне - гей. Злоупотребление кокаином до добра не доводит. Рассказывают, что ему пришлось расстаться с крупной суммой денег, когда полицейские поймали его с кокаином.
Антонина    2008-07-30 07:27:23    
Поэт... Удивительно, что еще не сидит. Богема, блин...
Znakomiy    2008-08-03 16:35:21    
Vasju znaju davno... Koks njuhaet uzhe naverno 5 let tochna esli ne bolshe. I biseksual on tozhe. Platjit nezashto nehochet krome kak za koks
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.