Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Стриптиз в прошлом: тяжелые дни Алдиса Озолса

Andre777    2008-08-11 10:06:17    
Есть мнение, что этот Озолс, друг Зевелса и Шталбергса, всего лишь куколка Гамлета Мичелашвили, которого некоторые называют вором в законе. На озолсовском Rolls-Royce Phantom долгое время вроде разъезжал Гамлет.
:)    2008-08-18 09:39:04    
А вот квартира в 150 метров в Старушке, проданная за 40 000 латов, налоговиков не смущает? Я б сам за такую сумму парочку взял :Р
kjklj    2008-08-18 13:51:24    
Nevis Zelmanis, bet Zelmenis. Lemberga shēmotājs, padzīts no auditorkompānijas. īstais, kam izteikties par tālredzīgu un godīgu biznesu.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.