Главная  Архив  Обращение к читателям  Пишите нам  Персоналии   Консультации
[EN] [LV]

Переворот в Юрмале!

аналитик    2008-09-26 16:00:03    
Если \"золотой голос\" Кузинса попытаются перекупить, то великого интригана с удовольствием заменит Жанна Купчик. А Кузинс останется в глубокой ж... оппозиции. Кстати, про голубого Янку напишу подробнее
statists    2008-09-26 18:32:45    
Janka ņe goluboi, on antifašit! tak vot!
Иван    2008-09-26 21:46:00    
Янка и антифашист, и интегрант. Именно он интегрирует юрмальчан за их же деньги. Неужели он ЗаПОЦев будет представлять в Юрмале? Говорят, что обладатель эксклюзивного джипа умудряется из скромного жалования греть Петропавловского.
З33    2008-09-27 12:32:15    
Кузин еще по миру катается. А до депутатства владел в фордом скорпио 1987 года.
Diena    2008-09-27 15:43:31    
Jūrmalas domes sēdi, kurā būtu iekļauts lēmuma projekts par neuzticību Jūrmalas domes priekšsēdētājam Raimondam Munkevicam (Jūrmala — mūsu mājas), mērs plānojis sasaukt 10.oktobrī pēc atgriešanās no Centrālāzijas valstīm, kur Jūrmalas domes priekšsēdis no 2.līdz 9.oktobrim uzturēsies Valsts prezidenta Valda Zatlera vizītes delegācijas sastāvā. R.Munkevics delegācijā ir iekļauts kā Jūrmalas pašvaldības vadītājs.
Ничего не изменится    2008-09-29 21:24:33    
Депутат самоуправления Инесе Айзстраута отметила, что даже после отставки Мункевица ничего не изменится, так как, скорее всего, при новом градоначальнике останутся все те же вице-мэры, которые будут продолжать выполнять задания бессменной политической элиты.
ak vai :(    2008-10-02 11:13:08    
Vienmēr izlasot rakstus par varas maiņu mūsu pilsētā, rodas viens jautājums, vai tiešām NEVIENS no ievēlētajiem deputātiem nedomā par pilsētas iedzīvotājiem, tikai par personīgajām vai savu partiju bosu interesēm. Lai ko te kāds teiktu par Hlevicka \"laikiem\", bet tad vismaz kaut kas tika uzbūvēts - bērnudārzs Pumpuros, sporta halle Taurenītim, gan renovēta, soc. māja Kauguros, Lielupes tilts, gan tika asfaltētas ielas visā pilsētā. Bet šī dome ir uzbūvējusi tikai mistisko ledus halli Majoros (bez sienām!)un totāli dārgās tribīnes Slokas stadionam. Praktiski neviens nopietns ceļa posms netiek asfaltēts (izņemot ceļus uz pilsētas \"šefu\" mājām), jo redz konkursos var uzvarēt \"nepareizās\" firmas. Jaunās mājas rindā esošajiem neļauj būvēt, jo redz arī tur ir pāris \"gudro galvu\" personīgās intereses. Žēl, bet arī šī personāliju nomaiņa neko labu jūrmalniekiem nedos, jo \"intereses\" jau nekur nepaliks, tikai tagad būs \"jāpabaro\" no jauna visi balstītāji un stutētāji (un piedevām vēl ļoti īsā laikā, jo vēlēšanas jau tepat vien ir). Žēl, ka atkal tādā ....... esam.
KOMPROMAT.LV neatbild par portāla lasītāju ievietotiem komentāriem. KOMPROMAT.LV aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda. Aicinājuma ignorēšanas gadījumā KOMPROMAT.LV ir tiesības dzēst neatbilstošus komentārus portālā, kā arī liegt lietotājam turpmāku pieeju portālam. Vēršam KOMPROMAT.LV lietotāju uzmanību, ka interneta vide nav anonīma vide un KOMPROMAT.LV ir pietiekami tehniskie līdzekļi, lai komentētājus identificētu.